Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a fájdalom normális? Vagy...

Ez a fájdalom normális? Vagy orvoshoz kene mennem újra?

Figyelt kérdés

Esténként gyakran van olyan érzésem mintha fel lennék fázva. Gyakran olyan erős fájdalom, hogy nem is tudok aludni csak meleg vizes palackkal. Nem tudom hogy most ez mensis fájdalom-e vagy sem, mert volt amikor előtte fajt csak és azt hittem hogy normális ezért nem foglalkoztam vele. De most elkezdett jelentkezni a tünet akkor is amikor nem kell megjönne, hónap közepén. Régebben amikor még nem volt ilyen erős akkor voltam orvosnál, de nem igazán vettek komolyan.

Az egész medencém közötti terület fáj, és szinte elviselhetetlen, de reggelre elmúlik ezért nem értem a dolgot. Pár hétig nem faj, aztán egy-egy nap megint. Van amikor több estén át is, aztán hónapokig megint nem.



#menstruáció #orvos #fájdalom #Medence-fájdalom
2021. ápr. 25. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tűnik normálisnak, bár ha ciklus közepén vagy, akkor lehet a peteérés.


Elsőnek ételintolerancia irányba indulj el, egy laktóz/glutén intollerancia szűrés magánban gyorsan megvan.

2021. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szoktál energia italt fogyasztani? Ha igen mennyit?
2021. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok! Nem szoktam energiaitalt inni, csak kávét de azt sem sokat és nem minden nap.
2021. máj. 5. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem.csak azért kérdeztem mert az nálam anno okozott görcsöket és bele nyílalásokat odalent ahogy abbahagytam az energiaitalt megszüntek. Mindenesetre örülök,hogy nem iszol és jobbulást kívánok neked
2021. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!