Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon félek! Normális, vagy...

Nagyon félek! Normális, vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

11 éves voltam, amikor először megjött, sosem hagyott ki hónapokat. Az elején még nem éreztem semmit, de pár év múlva nagyon elkezdett fájni. Azóta szinte mindig a falat kaparom, ha megvan. A Cataflam is csak ideig-óráig hatásos, van, mikor a 4 órát sem tudom kivárni. Anyukám is ilyen hasfájós, de azt mondta, hogy az én helyzetem már nem normális, orvoshoz kellene mennem. Szerintetek? Nagyon rám ijesztett.

17/L



2017. ápr. 18. 11:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, véletlen rossz kategóriába írtam!
2017. ápr. 18. 11:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tényleg jó lenne orvoshoz menned. Egyébként nekem is nagyon szokott fájni a hasam és én algopirint szoktam szedni és az mindig hat. Anya meg nospát úgyhogy lehet hogy beválna

(nekem az nem annyira hat de anyának szokott)

2017. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A 11 év amúgy teljesen normàlis ... Ugyanolyan normális a hasfájás is nekem a nurofenforte mindig hat mert én is rettenetesen hasfájós vagyok
2017. ápr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyaítosan fájt mindig a hasam, akkor múlt el amikor szültem, utána már nem görcsöltem szinte semennyire.
2017. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Algoflex M
2017. ápr. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megijedni nem kell, mert valószínűleg semmi olyasmi, amit gyógyszeresen ne lehetne kezelni. Ha valóban nagyon fáj én felkeresnék egy nőgyógyászt tanácsért, hogy mit tehetnél hogy ne éld meg pokolként a menstruációd. Néha nekem is volt olyan erős görcsöm, hogy majdnem elájultam, de nekem rendszerint egy advil vagy algoflex segít.
2017. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!