Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgálat mensi 2-4 napja...

Vizsgálat mensi 2-4 napja között? Nincs tüszőérés.

Figyelt kérdés

A Doki visszahívott vizsgálatra. Több mint egy hónapja állapította meg az IR-t. Van egy rakat PCOS tünetem is, de sok kis cisztát nem látott.

Legutóbbi 1 hete vizsgálatnál tüszőérést nem látott.

Azt mondta, menjek vissza a 2-4 nap mensi alatt.

Mit lát ilyenkor? Így is megvizsgál?


Eddig Merckformint szedek, de azt mondta, a vizsgálat után, lehet ír fel más petefészek beindító gyógyszert.


2010. aug. 22. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy vért akar vetetni?Mert nekem akkor vették le a hormonszinteket...
2010. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

szia,

nem, mert hormonon már voltam és akkor kell visszavinnem a terheléses cukor és IR ismételt eredményét is.


Mensi alatt látszik, hogy volt-e mégis tüszőérés?

2010. aug. 23. 14:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném.De én mindíg azon gondolkodtam,hogy ha az ember menstruál,akkor peteérésnek is kell lennie.Nem?Különben miért menstruálnánk?Akkor van menses amikor nem termékenyül meg a petesejt,és leválik a nyálkahártya a méhben.Én így tudom.Nekem sem láttak sose peteérést a szokásos időben(14-ik napon)amíg nem mondtam a dokinak,hogy nem is fognak,mert én érzem és tudom,hogy jóval később van.Elküldött a 18-19. napon és lám ott volt a gyönyörű pete megérve.Most például a 23. napon vagyok és most van a peteérésem.30-31 napos a ciklusom rendszeresen.Nem lehet nálad is ilyen probléma?Mert nálad sem találtak UH-al ugye?
2010. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia,


beszéltem a doki asszisztensnőjével. UH lesz.

Nem tudom mit fog látni.

Szerintem is később van a peteérésem, de most a Merckformin miatt kicsit kitolódott, és kb.35 napra jött meg legutóbb.


Lehet, hogy csak annyit lát, hogy egyáltalán volt e valami, milyen vastag a méh fal.

2010. aug. 24. 11:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia!Írd majd meg lécci,hogy mi lett a vizsgálaton,meg hogy egyáltalán mit keresett ilyen időben,mert érdekelne.Nekem ebben a hónapban 23-24. nap körül,volt a peteérésem.Nem tudom pontosan csak a tünetek,meg a mini mikroszkópos vizsgálat alapján tudom,hogy kb. akkor volt.Nagyon durva!Másnak ilyen hosszú a ciklusa.De legalább van peteérés!Én Merckformint nem szedtem,de Clostilbegytet igen.Volt,hogy 3 pete is megérett,de sajna eggyik sem fogant meg.Na mindegy,nem adjuk fel.Majd írjál lécci!Köszi!
2010. aug. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Megírom, ha túl leszek rajta.

Kitartás a babához!!

A mini mikroszkópon én is gondolkodtam már, de még nem határoztam el magam.

Van értelme?

2010. aug. 28. 08:01
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia!Nem voltál még dokinál?Hogy álltok?Szerintem van értelme a mini mikroszkópnak,mert én szoktam látni amit kell,meg hát érzem is,hogy mikor van a peteérésem.Meg anyagilag sem mindegy,mert a tesztek is nagyon jók,de iszonyú drágák.A mikroszkópot meg csak egyszer kell megvenni,és talán nem is kerül annyiba,mint egy csomag teszt.Egy próbát megér.Sok sikert!Majd írj,ha van valami fejlemény!Szorítok!!!
2010. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szia,


köszi a választ. A minimikroszkóp úton van. :)

Vizsgálaton még nem voltam, mert nem jött meg..


De most van itt az ideje.

2010. szept. 10. 07:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Na?Ha esetleg gratulálhatok írd ám meg!Remélem nem jött meg neked és nem peteérést kell tesztelned,hanem terhességet!:-)Szorítok!!!Ha ne adj Isten mégsem,írd majd meg a tapasztalatodat a mikroszkóppal,kiváncsi vagyok neked beválik-e!Köszi!
2010. szept. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Szia,


hát tegnap voltam UH-on.

Azt mondta minden rendeben, nincs ciszta. Írt fel Clostilbegytet, és jövőhéten kell mennem újra.


Utána lehet próbálkozni :)

2010. okt. 5. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!