Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizsgálat mensi 2-4 napja...

Vizsgálat mensi 2-4 napja között? Nincs tüszőérés.

Figyelt kérdés

A Doki visszahívott vizsgálatra. Több mint egy hónapja állapította meg az IR-t. Van egy rakat PCOS tünetem is, de sok kis cisztát nem látott.

Legutóbbi 1 hete vizsgálatnál tüszőérést nem látott.

Azt mondta, menjek vissza a 2-4 nap mensi alatt.

Mit lát ilyenkor? Így is megvizsgál?


Eddig Merckformint szedek, de azt mondta, a vizsgálat után, lehet ír fel más petefészek beindító gyógyszert.


2010. aug. 22. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szia!A Clostilbegyt jó gyógyszer,én is szedtem!Volt olyan hónap amikor 3 érett petesejtet láttak az UH-on.De aztán sajna eggyik sem termékenyült meg.Remélem te,vagy inkább ti:-)nagyobb sikerrel jártok.De nekem nem is a peteéréssel vannak gondjaim,mert van mindíg csak később mint másoknak.Csak azt nem tudom hogy akkor hol van a bibi?Kellemes próbálkozást kívánok és várom a jó a híreket!!!Mi is igyekszünk:-))
2010. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm,


addig is hajrá Nektek!! :))

2010. okt. 10. 22:09
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


hát sikerült :))

tegnap csináltam tesztet, mindjárt 4-et és még ma 1-et, hátha tévedtem tegnap. De nem.


1 havi Closit szedtem, akkor bár volt tüszőérés, de nem lett baba. De a következő hónapban a minimikroszkóp semmit sem mutatott, Clostit sem szedtem, de a baba mégis összejött :)


Szóval IR-esnek is van remény, még ha magas is az érték :))

2010. dec. 8. 11:30
 14/16 anonim ***** válasza:
Sziaaaaaaaa!!!Én írtam neked olyan sokat(vagy csak én írtam neked?)!Nagyon örülök így ismeretlenül is és szívből gratulálok!!!Örülök hogy ilyen gyorsan ment a dolog!Én még várakozó stádiumban vagyok,mert csak barnás trutyim van,rendes mensinek se híre se hamva.De a teszt eddig negatív.Na mindegy,örülök és jó egészséget kívánok neked és a kisbabádnak is!:-))
2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöööm!!!


Sok sikert kívánok Nektek!! Mindenképpen adj hírt magadról!!!!

2010. dec. 14. 10:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia!Hát nekem sajna most sem jött össze.4 nap barnázás után megjött sajna rendesen:-( Szomorú vagyok de nem vagyok elkeseredve,mert érzem,hogy számunkra a 2011-es év tartogatja a meglepetéseket!Úgy legyen!Nagyon örülök neked és olvasgattam másoknál is,hogy lesztek egy páran akik pozitív tesztet tesznek a fa alá.Én ennek őszintén örülök!!!Vigyázz magatokra!Boldog karácsonyt és egy nagyon boldog új évet kívánok neked és bővülő családodnak!Puszi:-))
2010. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!