Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszketek csajok?

Miért viszketek csajok?

Figyelt kérdés

Leginkább mensi utan kozvetlen ereztem azt hogy viszketek mikor mar elmult de csak ket napig volt ez az erzes hogy ugy eroteljesebben viszketett es nem a huvelyem hanem a kisajkak mellett ket oldalt, majd a tegnapi naptol kezdtem azt erezni hogy ujra viszketek de most mensitol fuggetlenul (tobb mint 1 hete mar elmult) es nem tudom mitol lehet mivel naponta tisztalkodom, nem fekudtem le senkivel az elmult bo 3 honapban tehat azt sem lehet mondani hogy a partnerem okozna ezt a kellemetlenseget

Lehetseges barmilyen allergiai reakcio?

Kisse aggodom mivel eddig nem volt ilyen problemam illetve mar kb kaparom mert annyira viszket.

Ha nem mulik el keddig, akkor elmegyek vele dokihoz inkabb de kivancsi lennek eloszor arra hogy veletek volt e ilyen valaha?



2021. ápr. 25. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Canesten utána nőgyógyász
2021. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meghallgatnek azert mas velemenyt is
2021. ápr. 26. 20:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Irjatok nyugodtan
2021. ápr. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!