Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt lehet tudni, hogy hogy van?

Valaki : kérdése:

Ezt lehet tudni, hogy hogy van?

Figyelt kérdés

Most megyek oltásra, megnéztem a kitöltendő papírt, amin szerepel hogy éppen terhes vagyok-e vagy akarok-e babát két hónapon belül.

Mi van akkor, ha valaki terhesen megy el oltásra csak még nem tudja? Mert például az egyik gyógyszeremen írva volt, hogy ne csináljak gyereket ameddig szedem, de az is rajta volt, hogy ha mégis úgy alakul, ne szedjem tovább és menjek az orvosomhoz. De erről valahogy semmit nem lehet találni. Pedig szerintem nem egy elképzelhetetlen dolog én hallottam olyat, aki az izotópkezelésén már terhes volt de nem tudta.



2021. ápr. 26. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Rendben
2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kecskeember ***** válasza:
91%
Várj még kép hónapot ha gyanús és majd kiderül.
2021. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a terhessegnek ennyire korai fazisaban meg nem karositja azt a kis osztodo sejtet.

Viszont ha besetalsz az illatszerboltba, van mar az a Clearblue teszt, ami az elmaradt menstruacio napjatol kimutatja. Tehat, tudsz rola, ha veszed a faradsagot.

2021. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont igy jártam, megkaptam az oltást (Pfizer), rá 2 napra teszteltem, mert furcsán éreztem magam, pozitív is lett.

Azóta már 2-szer jártam dokinál és minden rendben van a babával. :)

2021. ápr. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy minden oké, utolsó! Sok boldogságot ^^

Mi védekezünk de én ezt a témát azóta így kezelem, mióta megkezdtem a szexuális életemet. Például egy buliba se mentem el teszt nélkül, mert ott iszom, táncolok, ami ártalmas lehet egy babának ha esetleg van akaratunkon kívül is.

De szerintem most nincs :)

2021. máj. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!