Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bal petefészek fájdalom?

Bal petefészek fájdalom?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy menstruáció alatt minden hónapban csak a bal petefészkem fáj, a jobb oldali sosem. Rendesen megjön 28 napra pontosan, normális az egész, illetve a 14.napnál az ovulációt is érzem, egyhén fáj akkor is, ha úgy mozdulok, de szintén csak a bal. Létezik, hogy csak az egyik oldal tud megérni? Évekkel ezelőtt váltogatta, de az elmúlt 1-2 évben már csak egyoldalt van.

2021. ápr. 27. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt ilyen. Nem tálaltak semmit.

Most viszont nagyon hasonló tünetekkel petefészek cisztám van. Lehet az, de lehet gyulladás is. De az is lehet, hogy te is úgy jársz, hogy nem látják az okát

2021. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Eddig csak én válaszoltam. Tapasztalat alapján. De nem hasznos.

Akinél ott van a megoldás kulcsa, ne tarsa magában! Köszönjük!

2021. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, kiderült azóta valami? Én is pont így vagyok vele. Nálam legtöbbször a jobb petefészkem érzem, ritkábban a balt.
2021. dec. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Semmit nem találtak, szóval lehet, hogy ez nálam ilyen :/ Köszi mindenkinek a hozzászólásokat, remélem, veletek sem lesz semmi gond ^^

2021. dec. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!