Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért borítják fel a nők egy...

Miért borítják fel a nők egy részének ciklusát a Covid elleni oltások?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a válasza érdekelne, akik a későbbi esetleges meddőségi aggodalmakra úgy reagálnak: "Má' mé' okozna? H.lye vaaaagy? Mégis mi köze hozzá? Szóval, ha ennyire nincs köze hozzá, akkor a ciklushoz mégis mi köze van? Mert az viszont tény, hogy sok nőnek bekavart, orvosok is mondják. Természetesen szakemberek is válaszolhatnak, bár kétlem, hogy van itt olyan.

2021. máj. 1. 14:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%

Én olyanokat olvastam, hogy menopauzán átesett nőknek újra megjött, vagy olyat, hogy előbb jött meg lányoknak. Ez hogy jelentene meddőséget? Inkább épp ellenkezőleg, mintha újra termékennyé tenné a nőket🤣Mármint ha már valamire ebből következtetünk, akkor előbb gondolnék erre, mint meddőségre.


Amúgy az is simán lehet, hogy mindenki rástresszel az oltásra a félelem miatt, és ez a szorongás simán fel tudja borítani a ciklust. Nekem sokkal kisebb stressz hatására is késni szokott, most az oltás után én annyira pánikoltam(feleslegesen), hogy csoda lesz, ha megjön...


Nem hiszem, hogy egy oltás meddőséget okozhatna. Főleg nem európai/amerikai gyártók akarnák a saját rasszukat oltani és kiirtani, ha ez így lenne. Felesleges ilyen lehetséges mellékhatásokon agonizálni és rettegésben élni.

2021. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
17%
Nekem semmi bajom nem volt, pedig én még foggátlót is szedek. Ha annyira bekavarna, mint állítják, valószínű, hogy azóta sem véreztem volna.
2021. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy minden nőnek! Lehet, hogy neked pont azért nem. Te eleve nem menstruálsz, megvonásos vérzésed van.
2021. máj. 1. 16:33
 14/24 anonim ***** válasza:
40%
Figyelj, ha ennyire aggódsz, akkor ne oltasd be magad, ennyire egyszerű.
2021. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Ezeket hol olvastad? Melyik orvos mondta?
2021. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#14! Nem a kérdesre válaszoltál. Én szóval se állítottam, hogy aggódom. Az se írtam, hogy be vagyok-e oltva, sőt azt se, hogy férfi vagyok vagy nő. De kezdem érteni az oltások körüli káoszt. Ezek szerint sokan így olvassák az ezzel kapcsolatos híreket is. Elolvassák, de értelmezni már nem tudják.
2021. máj. 1. 17:15
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindegy hol olvasod az ezzel kapcsolatos híreket.
2021. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
#17 hol kell olvasni?
2021. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%
BBC? Guardian? Politikailag független külföldi portálokról.
2021. máj. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%

Hagyjuk már a konteokat!


Azért borul fel a ciklus egy kicsit, mert erős immunválasz esetén (ahogy ha lebetegszünk is), előfordul hogy így reagál a hormomrendszer. De ebben semmi extra nincs,más oltásoknál is előfordul.

2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!