Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért borítják fel a nők egy...

Miért borítják fel a nők egy részének ciklusát a Covid elleni oltások?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a válasza érdekelne, akik a későbbi esetleges meddőségi aggodalmakra úgy reagálnak: "Má' mé' okozna? H.lye vaaaagy? Mégis mi köze hozzá? Szóval, ha ennyire nincs köze hozzá, akkor a ciklushoz mégis mi köze van? Mert az viszont tény, hogy sok nőnek bekavart, orvosok is mondják. Természetesen szakemberek is válaszolhatnak, bár kétlem, hogy van itt olyan.

2021. máj. 1. 14:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
25%
Sok szakember a kérdés alatt. XD polihisztor ország bssza meg :D Szánalmasak vagytok, tisztelet a kivételnek...
2021. máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
Nekem késett utána egy hetet
2021. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Leírom pontosan, én hogy jártam, hátha tudok segíteni.

Szóval a ciklusom 13. napján kaptam a Pfizert. Pont aznap voltam UH-n, látszott is a domináns tüsző a bal oldalon. Viszont nem repedt meg a 14-15. napon, ahogy szokott, sőt, elkezdett hirtelen a jobb oldalon fájni. Napokig szenvedtem még, feszített, fájt, viszont csak a 18. nap reggelén könnyebbültem meg, ahogy szoktam ovuláció után. Menstruáció előtt pár nappal borzalmas PMS tüneteim voltak. A vérzésem erős volt ezután, sőt, már el kellett volna múlnia (8. nap), de még mindig barnázgatok. Orvosi felügyelet alatt vagyok, mármint úgy értem, kivizsgálás, laborok, ultrahangok és miegymás közepette, és épp az oltás előtt sikerült rendezni a ciklusom. Nem tudok másra gondolni, minthogy az oltás kavarta be megint a hormonokat. Mondjuk nekem egy vírusos betegség is simán bele tudott nyúlni régebben is, és szerintem másnak is előfordul ilyen.

Várom a második oltást, kíváncsi leszek.

2021. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

#20! Konteó. Persze. Most volt a Híradóban. Nőgyógyászok is nyilatkoztak, bizony rendszeres a praxisukban. Már tényként kezelik, oltás utáni mellékhatás. Egyelőre nem tudják, hogy mitől van, de szerintem szóljál nekik, hogy te tudod. Még kitüntetést is kaphatsz😉

Valóban covid fertőzésnél is lehet, csak ugye az egyiknél dönthetsz(elméletben), hogy szeretnéd-e.

2021. jún. 9. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!