Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve jött meg először a...

4 éve jött meg először a mensim, de még mindig nem állt be. Ez normális?

Figyelt kérdés
Még mindig rendszertelenül jön meg a legtöbbször. Van, hogy akár 18,21,25,27,35 napra jön meg. Tudom, hogy idő, mire úgymond normalizálódik, de így lassan 18 éves koromra azt gondoltam, ezzel már nem lesz problémám. Már nagyon unom, hogy konkrétan semmit nem tudok előre megtervezni.

2021. máj. 2. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
menj el nogyogyaszhoz, o majd megmondja. nekem se allt be normalisan, de kiderult azert mert pcos betegsegem van.
2021. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, 21-35 nap között bármi normális, van akinek soha nem rendszereződik. A nőgyógyászok csak felírnak tabit ha panaszkodsz, ami látszat rendet tesz.
2021. máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 év alatt sem állt be, nagyon rendszertelen és megterhelő volt, kaptam tablettát, látszat intézkedés, de alaposan kivizsgáltak, és minden mindig megfelelő volt, semmit nem találtak, valami mégsem stimmel, a tablettával legalább kiszámítható, és nem annyira megterhelő.

Érdemes kivizsgáltatni magad, ha találnak valamit, arra célzottan tudnak kezelni, ha nem, akkor várj, ha nem nagy a káosz, és nem terhel meg nagyon, akkor ne csinálj belőle ügyet.

2021. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem állt be, még amikor tablettát szedtem, akkor sem volt napra pontos, és amikor abbahagytam sem állt be. Az elmúlt egy évben például 28 és 36 nap között ingadozott 3 ezen kívüli kiugró értékkel. Nem voltam kivizsgálva, de hőgörbe alapján peteérésem van, és semmi más panaszom sincs.

Érdemes lehet kivizsgáltatnod magad, de egyébként lehet ez így is marad. A hőmérőzés miatt én most már sokkal jobban tudok tervezni, ezt kipróbálhatod te is.

2021. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ev alatt beallt. Szerintem nezesd meg
2021. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szednék amúgy tablettát, ha nem terhelte volna meg túlságosan a szervezetemet, de nálam pl olyan is volt, hogy csak hormonágyúval tudták leállítani a majdnem egy hónapig tartó vérzést, és tényleg semmit nem találtak a kivizsgálásokon. Nézesd meg, megéri utánajárni, egy volt kolléganőmnek találtak problémát, és tudják célzottan kezelni. Anyukámnak is rendszertelen volt eleinte, de neki felnőtt korára beállt.
2021. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta beállt rendesen, kérdező? Elmentél vele nőgyógyászhoz?
2021. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!