Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dudor a nagyajak alatt?

Dudor a nagyajak alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elozo este sokat csinalta a parom oralisan nekem es mara odalent teljesen erzekeny lettem. Egy ponton erzekenyen faj es kitapogattam hogy a nagyajkam egyik oldalan van a bor alatt van egy kisebb dudor hozzaerve enyhen erzekenyen faj..ez mi lehet vagy mitol lehet ?Kicsit beparaztam hogy daganat vagy mi?Vagy lehet hogy nyirokcsomo megduzzadt?
2021. máj. 3. 23:15
 1/2 Tepfal ***** válasza:
Nyirokcsomó is lehet, vagy egy durvábban benőtt szőr? Nekem elég nagy puklikat tudnak azok is generálni.
2021. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Faggyumirigy. Olyan, mint egy bor alatti pattanas. Ha nem bantod, vagy osszezsugorodik, vagy kesobb egyszer megnyilik.

Nekem fiatalon mikor volt, szegyenlos voltam, es csak halogattam orvoshoz menni. Meg hallottam masoktol, hogy volt nekik is. Kb ket honap utan fajni kezdett, es latszott, hogy kivulrol is kis pattanas lett rajta. Egyszer ahogy mentem, ereztem, hogy kidurrant, es komolyan elontott valami.

Ne olvasd, ha nem birod!!

Szoval verzes mellett es zsepi tele lett, egy babszem meretu faggyu volt, meg nyiroknedv. Utana gyorsan begyogyult.

2021. máj. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!