Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha sok folyadékot iszok mivel...

Ha sok folyadékot iszok mivel vizelettel távozik valamennyi vér, és mozgok akkor elfog múlni szombatra? Második napon vagyok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"mivel vizelettel távozik valamennyi vér"

Miért távozna? A vér a hüvelyedből (azaz a méhedből jön), a vizelet meg a húgyhólyagodból.

2011. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nálam ez így van, hogy ha vizeletnél nyomást teszek rengeteg kijön. és ez akkor is így van sajnos mikor tüsszentek. xDD
2011. márc. 2. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:

pisiláskor nem távozik vér, ezt hol olvastad?

A hüvelyedből igen távozik, de menstruálsz, az a dolga, hogy vérezzen

2011. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

pisiláskor :D:D:D:D jót nevettem magamon :D

szóval pisiléskor

2011. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
olvasd már el az előző mondatom légyszíves. :D Mivel vizeletkor nyomást kell tennem, így a hüvelyemből is távozik vér lehet ezzel egyedül vagyok, de távozik. Nem tehetek róla. de azért kössz a választ.
2011. márc. 2. 20:41
 6/11 anonim ***** válasza:

oké, de azt írtad vizelttel távozik a vér.

Szóval tehát vizeléskor távozik sok vér. Olyan van persze, de szerintem ettől nem fog elmúlni szombatra.:)

hacsak nem amúgy is 4napos a menstruációd

2011. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az viszont változó mert mindig 21-ik napra jön meg, de van, hogy egy hétig van, hogy 4 napig tart.. :S
2011. márc. 2. 20:49
 8/11 anonim ***** válasza:
A vizeléshez nem kell nyomni. De ha nyomsz, akkor meg vizelés nélkül is jobban jön a vér. Nem hiszem, hogy nagyon összefügg a hosszával.
2011. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert a 21 nap nagyon kevés.
2011. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy összefügg. A pisiléssel, ha nyomsz, csak a hüvelyedben lévő vért fogod kipréselni, attól még a méhedből ugyanannyi jön. Ez nem oszt, nem szoroz. A méhedből pedig nem tudod kipumpálni...
2011. márc. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!