Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok szokott fájni a mellete...

Lányok szokott fájni a melletek ciklusn2. felében? A dokim szerint normális minden negativ de rossz hogy feszül fáj megtelik alkati ezt mondja. Van másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Van! Ne parázz, én is rohantam orvoshoz, hogy "jaj, biztos mellrák, gyorsan kezdjük el kezelni", aztán azt mondták, hogy, ha daganat, akkor is valószínűleg ciszták. Az ultrahangos vizsgálat teljesen negatív volt, nem is értettem, hogy akkor mi van. Azt mondta az orvos (nő), hogy akkor semmi probléma, mindenféle hülye hormonális változásaim vannak, majd valószínűleg elmúlik. Azóta sincs semmi bajom, sőt, mivel már nem parázok miatta, sokkal kevésbé is érzem.


Ha voltál orvosnál, és minden vizsgálat negatív, akkor ne izgulj! :) További szép napot!


20/L

2011. jan. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!