Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mutat minden évben a...

Miért mutat minden évben a citológiai kenet eredménye gyulladást?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, 18 éves korom óta járok szűrővizsgálatra és a gyulladás folyamatosan kijön, mint diagnózis. A mostani eredményen még Candida spórákat is ír, valószínűleg a méhnyak gyulladást is ez okozza. Semmi tünetem nincs, egyáltalán nem érzek sem csípő, sem égő, sem semmilyen érzést. Tavaly azt mondta a nőgyógyászom, hogy ha nincs tünet, akkor nem szükséges kezelni.. De most már nagyon zavar.

Olvastam, hogy azoknál jelentkezik állandó gyulladás inkább, akik gyakran cserélgetik a partnereiket, de én 8 éve párkapcsoltban élek és soha nem is voltam senki mással..


2021. máj. 4. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Válts orvost! Mindenképp! Ha sztk-ba jársz mindenképp magánorvost keress.. előtte kutakodj kit ajánlanak.

Facebookon van egy csoport, “Minden, ami nőgyógyászat- kérdések,válaszok,tapasztalatok,vélemények”

Keress rà! Ott is tudsz anonimként is írni, de ott csak nők vannak, és nagyon segítőkészek! :)

2021. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magánorvoshoz járok és ő a negyedik, aki ugyanezt mondja.
2021. máj. 4. 19:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj vele semmit, amíg nincs tüneted.

Nekem is állandóan jelzi, csak annyi a különbség, hogy fájdalmaim vannak együttlét közben és folyásom is van. 10 éves áll fent a gyulladás, több nőgyógyász látott és műtöttek is, de mindegyik után csak rosszabb lett a helyzet. Ezek után kizárólag rákszűrésre megyek.

Vitaminokat szedj, erősítsd az immunrendszered és méregtelenítsd a szervezeted. Próbálj egészségesen étkezni, esetleg annyit megtehetsz lent, hogy flóraerősítőket használaz (pl. Lactofeel)

2021. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!