Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? 3.5 éve van...

Mit csináljak? 3.5 éve van egy gombás fertőzésem eddig nem mentem nőgyógyászhoz mert nagyon féltem és fiatal vagyok. Semmi nem használt egyedül csak az intim mosakodó de csak pár óráig.Tudom ez fura lesz bocsánat de kisebb hólyagok is kialakultak.

Figyelt kérdés
2021. máj. 5. 12:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eddig nagyobb baj nem volt ezzel kapcsolatban, de azért egy kicsit félek.
2021. máj. 5. 12:22
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy mit csinálj? Na szerinted? Nőgyógyász
2021. máj. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%

Mindenkepp menj nogyogyaszhoz, LEHET belole nagyobb baj

Otthon nem fogod tudni teljesen eltuntetni, mindig vissza fog jonni

Esetleg ideiglenes megoldas lehet a kamillas furdo de az orvos elkerulhetetlen

2021. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha nagyon félsz, akkor menj nőhöz, meg kérd meg a párodat, hogy kísérjen el. 😌

20F

2021. máj. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az intim mosakodó nem a meglévő fertőzésre való, attól nem fog elmúlni.Menj orvoshoz, nagyobb baj is lehet belőle. A másik, gondolom nem is kellemes illatú, azt meg a környezet érzi.
2021. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért, de biztos, hogy hüvelygombád van? Én azt a 2-3 hetet alig bírtam ki, míg eljutottam nőgyógyászhoz, nemhogy 3 és fél évet.:s
2021. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos gombás fertőzés és igen sajnos 3,5 éve én is nehezen bírom orvoshoz most már el megyek. A válaszokat köszönöm😁
2021. máj. 5. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Van akinél folyamatosan visszatér. Akkor is ha kikezelik. Cukor probléma is állhat a háttérben .Ha van párod őt is ki kell kezelni.Mindenképp orvos.Ne szégyelld magad ,sajnos sokan küzdenek ezzel.
2021. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is sokat jártam nőgyógyászhoz emiatt. Mindig visszajött. Segített a grapefruit csepp (komolyan). Azóta csak 2-3x jött elő (több év alatt), olyankor a pevaryl hüvelykúp segített. Fontos, hogy pamutbugyit viselj, ne műszálas szarokat.

Valamint sokan nem gondolnák, de a sok élesztős kaja simán kihozza.

2021. máj. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, és CNS hüvelykúp. Az a legjobb hüvelygombára.
2021. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!