Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nőgyógyász kb 1.5 éve...

Ha a nőgyógyász kb 1.5 éve felírt valamit, de nem használtam, most elhasználhatom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gáz, azért merem csak megkérdezni, mert anonim oldal.. :D ne ítéljetek el ettől függetlenül légyszi. Szóval a gyógyszer még nem járt le, hüvelykúpról van szó. Panaszom nem sok volt, egy kis folyás, de csak ritkán, ennyi. Azért nem használtam el, mert egyszerűen taszít a dolog, hogy oda be kell nyúlnom.. Nem ment, hiába akartam. De most próbálom összeszedni magam, mert azt akarom, hogy minden rendben legyen ott lent. A kérdésem arra irányul, hogy elég rég írta fel ezt a doki, de attól függetlenül ugyanaz maradt a bajom, felhasználhatom szerintetek is ugye? Most a vírus miatt nem akarok megint elmenni hozzá, de addig is akarok valamit tenni. Tényleg nem okoz szinte semmi gondot ez a dolog, csak néha elég kellemetlen a szaga, tudom, hogy tennem kell valamit, azt is tudom, hogy már rég kellett volna, de most ezt ne vágjátok a fejemhez légyszi. Tényleg annyi érdekel, hogy ennyi idő alatt gondolom még ugyanaz a bajom, tehát bajom nem lesz a kúptól szerintetek sem, ugye?
2020. dec. 27. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem járt le a szavatossága, akkor használd. Ha lejárt, bajt akkor sem tesz, esetleg nem hat.

De most komolyan... taszít, hogy oda kell nyulnod??? És a férjed? Ő sem nyulhat oda? Ne viccelj már.

Na de a lényeg, hogy használd.

2020. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Dehogynem, ő oda nyúlhat, de sen valahogy nem tudok magamnak.. Mármint úgy, hogy mélyen be, mert ugye ezt mélyen belül kell elhelyezni. Persze a szexet szeretem, meg minden, ezt nem tudom mért van, de valahogy nem megy.. Más simán benyúl magának? Nem járt le egyébként, írtam is.
2020. dec. 27. 11:20
 3/12 A kérdező kommentje:

*de én akart lenni

Bocs elnyomtam

2020. dec. 27. 11:21
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudom, hogy nem járt le, azért is írtam, hogy használd. Ha idegenkedsz, kérd meg a férjed.
2020. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen használnak tampont, ezt sem kell mélyebbre helyezni. Ha nem járt le használhatod, de hüvelyflóra helyreállító is kellene utána.
2020. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Ami 1,5 éve folyamatosan fennáll arra nem lesz elég egy kúp! Menj el orvoshoz!!!
2020. dec. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe,hogy te másfél éve szenvedsz? Amúgy használd nyugodtan.Nem sokat tudhatsz a saját testedről.A hüvelykúp az nem egy nagy dolog.
2020. dec. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem volt olyan vészes, esetleg most jött elő újra. A lényeg, hogy használja. Kisebb gombát simán elmúlaszt.
2020. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, szinte semmi bajom nincs, nagyritkán pisilés után látok egy kis folyást, de ennyi. A kellemetlen szag az, ami zavar inkább.
2020. dec. 27. 11:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmegyek majd dokihoz egyébként, csak most a vírus miatt halogatom kicsit, de addig is eszembe jutott, hogy elhasználhatnám ezt amit régen felírt. Köszi a válaszokat.
2020. dec. 27. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!