Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülésutáni erős gátseb...

Szülésutáni erős gátseb fájdalomra kimit aján ami bevált gyógyszer?kenőcs?2ik baba lesz.1baba után 8hétig állni,ülni mindent sírva csináltam.Inkább szülnék még1x mint az a fájdalom legyen.Hozzateszem mindenféle fajdalomcsillapító nélkül szültem pedig

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ibuprofen segített, a gyulladást is csökkenti és fájdalom csillapító
2021. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt lehet szoptatás alatt is ?

Így mennyi idő alatt jött neked helyre?

(Nekem szépen gyógyult a seb nem volt gyulladt de szörnyen fájt szúrt :( )

2021. máj. 6. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 3 hét után tudtam ülni normálisabban. De csak első kb 10 nap fájt nagyon brutálisan, akkor be vettem egy egy ibuprofent ha úgy éreztem nem birom tovább. Fül gyulladásom is volt szülés előtt és után is, akkor is engedte a doki, persze nem estem túlzásba
2021. máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor te is megszenvedtél vele. Nekem tovább tartott sajnos.. es hiaba aloe fisttel fújkáltam 5 percenkémt semmit se ért. A zuhanyzast is utáltam. Probaltam uszogumin is ülni ..az se volt jó ..semmi

Erre a gyógyszerre gondolsz?: [link]

2021. máj. 7. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez is jó

Én ezt szedtem:

[link]

Mondjuk ez 400 mg-os.

Az aloe first semmit se használ. Próbáltam már mindenre is. Sajnos a gyógyuláshoz idő kell, főleg ha nehéz szülésed volt. Én fél év után is éreztem. De ha tényleg annyira fáj megéri a nőgyógyász fel keresni és kérni tőle valamit ami segít. Kitartás

2021. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!