Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha lebarnultam, barnul a...

Ha lebarnultam, barnul a mellbimbóudvar is?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés, de mióta szolizom mintha barnább lenne a mellbimbóudvarom. Lehet ilyen?
2021. máj. 7. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Magadon is észrevetted.
2021. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt:)kicsit megijedtem, azt hittem terhesseg... mert a peteeresem ota faj alul a hasam, hanyingerem van, de babahog meg fiatal vagyok. Szexnel vedekezunk
2021. máj. 7. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért ez terhességnél jellemzőbb ahogy te is írtad mindenképp csinálj egy tesztet és szoli alatt a mellbimbodra és a bimbó udvarra tegyél magas faktor számú fényvédőt ott nagyon érzékeny a bőr (én is szoliztam már és nem tapasztaltam ilyet változatlanul rózsaszín maradt viszont kicsit leégtek a cickók...) szóval fényvédő fényvédő és terhességi teszt most.
2021. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!