Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Veletek is volt vagy...

Csajok! Veletek is volt vagy van ilyen? (mell)

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes, ezert is fordulok elsosorban hozzatok igy anonimkent, igy egyszerubb. Kis mellu vagyok 18L, nohet meg a mellem ha kemenynek erzem? Filmekben tunt fel hogy a kismellueknek amdebar idosebb holgyeknek nagyon puha illetve konnyen mozog a melluk mintha nekik nem lenne ott (belul) semmi. Magamon megfigyelve az en mellem kemeny, erzem hogy van ott belul valami ami aztan persze lehet mindenkinek ott van csak maskepp vagy puhabb vagy nem tudom es ez elosegit valamit akar most, akar kesobb ha majd anya leszek a szoptatasnal. Bevallom tenyleg nem tudok mire gondolni es leirva hulyen hangzik ez az egesz, meg amugyis mert nem merek senkit megkerdezni szemelyesen szoval remelem ertitek mire gondolok. Ha esetleg nem akkor megprobalom kepen abrazolni ezt

2021. máj. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy ábrázolod képen, hogy kemény?
2021. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a korral jár, tehát most még feszes a melled, aztán meg majd megereszkedik, de a kemény alatt nem tudom, hogy mit értesz pontosan
2021. máj. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 24 éves korodig még nőhetsz, fejlődhet a tested, szóval lehetséges.
2021. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Életed végéig változhat. Én is nagyon vékony kis mellű fiatal lány voltam de most arra a mellem is nőt és a súlyom is gyarapodott. Terhesség, szülés, szoptatás után is változik a méret és a keménység is. Fiatal lányoknak rendszerint keményebb a mellük, valamint menstruáció előtt is keményebbé válik.
2021. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez most igy vicces lesz


[link]


Ahol van a narancssarga pont, ott erzem kemenynek ha osszenyomom picit vagy megfogom a mellem


A KEPFELTOLTES UTAN IRD ODA HOGY .eu , nem engedte bemasolni

2021. máj. 10. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom emlőmirigyek, vagy később tejmirigyek. Ezek mindig ott vannak és lesznek. A női mell ezekből illetve zsír szövetből áll. Ha hízol nő és puhább lesz, de az a kemény rész mindig ott lesz. Ha fogysz akkor a melled is kisebb esetleg löttyedtebb lesz.
2021. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!