Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki milyen kollagént szed ,...

Ki milyen kollagént szed , iszik, használ? Melyik a legjobb és mik a tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Szeretnék kollagent szedni a bőröm, a körmöm és a hajam miatt, de igazából sokat nem tudok róla, utána olvasgattam de azért kíváncsi vagyok tapasztalatokra is. Köszönöm előre is.
2021. máj. 10. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Biotech USA-től, néhány napja szedem, szóval nyilatkozni még nem tudok. A hivatalos oldalon bíztatóak a vásárlói tapasztalatok.
2021. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima étkezési zselatin, joghurtba keverve. Az ízületeim miatt kezdtem szedni, nekem határozottan bevált.
2021. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyekony scitecet szedtem, bevált csak nagyon edes
2021. máj. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Peak-es jó, joghurtba finomak.

De szerintem van olcsóbban is hasonló.

2021. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Swedish Nutra halkollagén, 5000 mg-osat vettem (folyadék). Még csak most kezdtem el használni, kíváncsi vagyok, mit fogok tapasztalni. Egyébként finom, de ez is elég édes... viszont nem kell higítani, csak lehúzom a 15 ml-t és kész! Nem olcsó egyébként (most így kíváncsiságból megnéztem pl a Biotech termékét), szóval remélem, lesz valami foganatja :D
2021. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Scitecet iszok, lassan elfogy egy üveg, hát igen! Mindig fogom inni!Első héten én se láttam semmi változást , kell minimum 2 hét . Szebb lett a homlokom , a szám mellett is, rugalmasabb is a bőröm és a hasamon meg nagyon selymes lett. Amikor meg 2000 mg c vitamint is szedek , másnapra még látványosabb. Most hiába nem alszom ki magam , akkor sem nyúzott a bőröm. 40 vagyok.
2021. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nutriversumot szedtem. Én is a bőröm+hajam miatt. Nem vettem észre semmi változást. Viszont mindenféle emésztőrendszeri panaszom kezdett lenni, ami előtte sose volt. Elmentem gasztroenterológushoz, aki azt állapította meg, hogy valami teljesen felborította a bélflórámat, kontaminált vékonybél szindrómám lett. Kikérdezte miket szedtem, azt mondta soha többet ne szedjem azt a kollagént. Szerinte a kollagén szedetés csak marketingfogás, és nem kéne csak úgy akárkinek szedni, pláne nem mindegy milyet. Ez amúgy évekkel ezelőtt volt, de még mindig nem olyan az egészségem mint azelőtt sajnos.
2023. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

7/7:

A mesterséges édesítőszerek sokat árthatnak a bélflórának. Gyakorlatilag a cukortól is rosszabbak, viszont a gyártóknak több a hasznuk.


Csak natúr kollagént fogyassz, amihez nem adtak semmit hozzá!


Magam is így teszek.

2023. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 soma9111 ***** válasza:
Teljesen igaz
2023. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!