Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, mit tehetek ellene?

Mitől lehet, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg ( elég sok vér is jön ) és tegnap óta fáj a fejem, ma nagyon nagyon alacsony volt a vérnyomásom , étvágyam sincs és most kicsit hányingerem is van. Általában nem szokott megviselni ha megjön, csak néha fáradtabb szoktam lenni. Csak amiatt érzem magam igy mert megvan vagy más oka is lehet? Lehetek terhes is?
2010. aug. 23. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elég sok vér jön, akkor attól érzed ennyire rosszul magad.
2010. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy, mivel megjött rendesen a mensid! Legalábbis nekem mind a három terhességnél egyből elmaradt a menstruációm,igaz halottam ennek az ellenkezőét is.De én abban nem hiszek. Nem tudom, de szerintem még elég fiatal vagy, majd idővel megszokod!Meg ez a hülye időjárás is befolyásolja a szervezetet. Kitartás!
2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 vagyok egyébként de sosem jön meg pontosan..mindig változó.. most is késett 1,5 hetet
2010. aug. 23. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor igyál több folyadékot, mert az segít, hogy a vérnyomásod normális legyen, valószínű a fejed is emiatt fáj
2010. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!