Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1éve jött meg először a...

1éve jött meg először a menstruációm. Eddig nem fájt a hasam közbe. Az előző menstruációmnál kezdtem el használni tampont minit mivel szűz vagyok és ilyen görcsösen fájt a hasam utána. Ez normális? A felhelyezés nem fájt.

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A tampontól nem kéne görcsölnie a hasadnak, de lehet nem is attól volt, csak véletlen egybeesés.
2021. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Katona Dius ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de előfördulhat, hogy most kezd erősödni. Az első 2-3 alkalommal nekem sem fájt semmim mentruációkor, később egyre jobban és jobban erősödött az alhasi fájdalom. Jelenleg "megállt", tehát kb ugyanolyan minden hónapban, de nekem annyira erős, hogy nagyon erős fájdalomcsillapítót kell szednem az első 2-3 napban. Sajnos nálunk ez ilyen öröklődő, édesanyám is nagyon megszenvedi a havibajt.
2021. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
54%

Nekem is szokott görcsölni mikor vérzek, de én mindig hátul vérzek.

32/F

Lehet hogy kerülni kéne az anális dolgot? Mit gondoltok?

2021. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Katona Dius ***** válasza:
XD
2021. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Oszkár elég érdekes hogy te fiú létedre vérzel. És nem tudom mi az az anális dolog,csak egy gyerek vagyok.
2021. máj. 14. 20:19
 6/6 Benyovszky Oszkár ***** válasza:
Ne is törődj vele, bizonyára velem van a gond.
2021. máj. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!