Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, akinek oltás után...

Van olyan, akinek oltás után késett a menstruációja?

Figyelt kérdés
Lehet a stressztől, mert nagyon szorongtam oltás után, de van olyan rajtam kívül, akinek késik? 4 hete kaptam, már pár napja meg kellett volna jönnie.

2021. máj. 13. 11:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű a stressz, főleg ha már az oltás előtt is szorongtál egy kicsit. Barátnőmnek is késett pár napot, mert már egy héttel előtte ezen parázott (tűfóbiája van). Ne aggódj, ne gondolkozz ezen, vegyél egy forró fürdőt ha van rá lehetőséged, esetleg egy kis hasizom gyakorlat :)
2021. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva volt, egy héttel hamarabb, az oltás után 2 nappal jött meg. Én astrazenecat kaptam.
2021. máj. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 én is azt, de egyébként mindegyik felborítja a ciklust, Szputnyikot kapott barátnőimnek is 1 héttel előbb jött meg. Csak nekem pont az a fura, hogy késik :D
2021. máj. 13. 11:24
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Pár nap után még nem aggódnék, Te is írod, hogy könnyen felborítja a ciklust, feltételezem attól is függ, hogy ki hol tart a ciklusában, amikor az oltást kapja. Emellé jön még a stressz, szerintem nem kell aggódni, de ha megnyugtat, akkor egy-másfél hét múlva, ha még mindig nem jött meg, hívd fel a nőgyógyászod, és kérd ki a véleményét.
2021. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2021. máj. 13. 11:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Gyakran csúszik az oltás után a menstruációs ciklus. Részben lehet azért, mert rástresszelsz, de amúgy az oltás önmagában is stressz a szervezetnek. Amúgy a betegség is az lenne, sőt még nagyobb stresszhatás sokkal.
2021. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sok külföldi cikket lehet olvasni és egy-két ilyen témájú facebook csoportban is írják, hogy a vírus önmagában is megborította a ciklusukat, aki elkapta. Aki oltott, sokaknak az is.

Szerintem ez alapvetően még nem nagy gond. A stressz is közrejátszhat abban, hogy késik.

2021. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Pfizer után 6. napja késik. Pont aznap kaptam meg mikor meg kellett volna jönnie.🙃
2021. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem azóta sem jött meg :( Így már lassan 2 hete késik.
2021. máj. 20. 22:08
 10/14 anonim válasza:
Nekem is akkor kellett volna mrgjönnie mikor kaptam, azóta se jött meg.. már egy hete
2021. máj. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!