Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta, terhesség, gyulladás,...

Amina931 kérdése:

Ciszta, terhesség, gyulladás, vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 éve fogamzásgátlót szedek, percre pontosan veszem be mindig (a telefonon ébresztő van beállítva hogy ne felejtsem el) mégis az elmúlt időszakban furcsa dolgot észleltem. Több mint két hete enyhén szurkál a jobb petefészkem, ezalatt volt egy megvonásos vérzésem is, ugye a tabletta miatt. Van hogy leülök és erősen benyilall. Van időpontom nőgyógyászhoz, de addig is gondoltam kiírom, hátha volt már valakinek hasonló. Szerintetek mi lehet ez? Szinte folyamatosan érzem, de nem olyan erős hogy belepusztulnék, olyan mint a peteérés. De ugye nekem az nincs a tabletta miatt.



2021. máj. 13. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ciszta lehetséges. De az is lehet, hogy semmi.
2021. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időben hasonló érzésem, de végül semmit se talált a dokim. Persze ettől függetlenül menj el, az a biztos ha megnézik neked:)
2021. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én évekig szedtem fogamzásgátlót (bár ne tettem volna...), nekem gyakran okozott ilyen alhasi fájdalmat. Többször voltam orvosnál, mindig mindent rendben találtak.

Ha viszont belegondolsz, megakadályozza a peteérést, amire a szervezeted reagál valamilyen formában, azon kívül, hogy nem vagy képes teherbe esni.

Mikor abbahagytam a szedését, még néhány hónapig jelentkezett erős, szúró fájdalom a petefészek körül, leginkább bal oldalon, aztán lassan teljesen megszűnt.

Mindenesetre, jó, ha elmész vele orvoshoz, mert valóban lehet ciszta, vagy gyulladás, bármi. Jobbulást!

2021. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy egy egészen nagy cisztám van. Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 17. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!