Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzás gátló tablettát...

A fogamzás gátló tablettát hogyan kel szedni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 13. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki az útmutatót, olvasd el és aszerint cselekedj.
2021. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod és a betegtájékoztató utasításai szerint. Általában a menstruáció első napjától, emellé óvszeres védekezés javasolt az első levél teljes bevételéig, bár a tájékoztató szerint nem szükséges, az orvosi ajánlás ez.
2021. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elolvasod a betegtájékoztatót, amit a dobozban találsz. Bonyolult, mi?
2021. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bonyolult mert azt nemtudom hogy, mindennap kell szedni vagy csak szeretkezés előt.
2021. máj. 15. 10:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Jézusom, neee! Könyörgöm, mond, hogy nem szedsz fogamzásgátlót?! Vagy ha szeded, nem így, hogy "csak szex előtt".? Kezdem azt gondolni, hogy csak trollkodsz, ennyire életképtelen nem lehet senki.
2021. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Mire jó az ilyen ledorongoló válasz? Ide olyan kérdéseket várnak, amiket másnak vagy máshol nem akarsz feltenni. Bizonyára fiatal, tapasztalatlan lányról van szó, aki választ vár.

Tény, ha több kérdést már elolvasott volna, akkor az ilyen kérdésből, mint: "Tegnap elfelejtettem bevenni a napi fogamzásgátlómat. Nem lesz baj, ha ma este lefeszem a párommal?"

Na, ebből a kérdésből arra lehet következtetni, hogy naponta kell szedni.

Kedves Kérdező, amikor patika közelében jársz, menj be és az ottani patikusnőktől kérdezd meg. Nem is kell orvoshoz menned.

2021. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"Nem is kell orvoshoz menned."


Nem hát. A fogamzásgátlót cukorka helyett kiadja a patikusnő ugye? Istenem, legalább ekkora f@szságot ne írjál már, és akkor még én vagyok a ledorongoló? Te meg szimplán hülyeségeket írsz, de hatalmasat.

2021. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7,

számodra értelemzavaró a válaszom, de azzal a tudattam írtam, hogy ha már kezében van a szer (hiszen az útmutatóban nem kap feleletet a kérdésére), akkor menjen be bármelyik patikába, ahol választ kap.

(A problémádat magyarul elégtelen szövegértelmezésnek hívják.)

2021. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne kapna elégséges feleletet az útmutatóban? Kérlek, linkelj már olyan foggátló betegtájékoztatót, ahol nincs leírva értelmezhetően, hogy hogyan kell alkalmazni. Szerintem mindegyikében bőven megfelelően leírják, pont az ilyen gyengébbek kedvéért, mint a kérdező. :)
2021. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok, soha nem olvastam ilyen irányú útmutatót. Én a kérdésre #4 válaszoltam, ami úgy szólt, hogy nem látja beleírva, amire kíváncsi.

Nem érdekel, hogy mit írt fel neki az orvos, miért nem értelmezi, ha az útmutatóban (szerinted) ez is benne van.

TZe,mint tapasztalt - miért nem írod meg neki, hogy mikor vegye be? A kérdező segítséget kér (vár), Te pedig engem kezdesz kioktatni.

2021. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!