Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha valószínűleg...

Mit tegyek, ha valószínűleg romlott a PCO-m? Eddig a ciklusommal nem volt gond, most meg 1,5 hónapja nem jött meg. Mivel lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés
Terhes nem vagyok, fél éve nem szexeltem. Egyszer kimaradt decemberben, de nagyon stersszes voltam, amiatt, most meg áprilisban is kimaradt. PCO-m van, mozgok, diétázom és eléggé aggódom, hogy most mi történt. Endokrinológus, nőgyógyász is kezel, 1 hónapja voltam hüvelyi UH-n, de doki nem látott peteérést.

2021. máj. 13. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Étkezés és mozgás a legfontosabb. De nem mindegy, hogy mit és hogyan. Lehet hogy nem megfelelő a diétád vagy nem eleget sportolsz. A napi mozgás lenne a legjobb, de a heti 3x60 perc a minimum. Vannak hatékony és ajánlott mozgásformák pcos-re, a kardio mellé a súlyzós edzés, hiit.
2021. máj. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!