Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pharmatex hüvelykúp használata...

Pharmatex hüvelykúp használata után másnál is jelentkezett folyás?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyrészt maga a kúp is folyt mindenfelé, plusz nekem sokszor volt gombás fertőzésem, gondolom felborította a hüvely ph-t. Pár hónapig használtuk csak.
2021. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogyne lett volna, a tabletta feloldódik, de fel nem szívódik. előbb-utóbb ki fog folyni. amúgy ha biztosan nem akarsz terhességet, ne ezt használd, nem megbízható
2021. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tényleg ne használd. Én is azt használtam, mert nem akartam hormonokat tömni magamba. 16 évesen ez miatt volt abortuszom. Addig tedd le, amíg nem késő. Esetleg óvszerrel együtt alkalmazzátok.
2021. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
óvszerrel együtt NE. bele is van írva a betegtájékoztatójába hogy roncsolhatja az óvszer anyagát
2021. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Ezt nem tudtam, elnézést. 🙂
2021. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 tinikoromban az egyik exem hatalmas galaxy brain ötlete volt hogy kombináljuk óvszerrel. úgyhogy emiatt utánanéztem, ezért tudom :) és a szörnyű hatásfokát is ezért tudom. szerencsére nálunk nem lett baj
2021. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Én kisebb sokkot kaptam mikor megláttam a pozitív tesztem. Főleg, hogy tudtam, hogy el kell vetetnem.
2021. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 el tudom képzelni :( sajnálom. nem is értem, hogy lehet még mindig a piacon ez a cucc
2021. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. A nőgyógyász, akinél voltam csak annyit mondott, hogy hát igen, tudjuk mennyit érnek az ilyen készítmények. De hát mégis honnan kellett volna tudnom.😐
2021. máj. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ezaz hogy sehonnan! a pharmatexnem fogja úgy reklámozni magát hogy 50% hatásfokú. szabályozni kéne, minimum milyen hatásfokú fogamzásgátlók kerülhetnek a piacra
2021. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!