Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon viszket a hüvelyem, és...

Nagyon viszket a hüvelyem, és azonnal gombára gyanakodtam.Elkezdtem Canesten krémmel,és Canesten hüvelytablettával gyógyítgatni de semmi eredmény. Valóban gomba lehet?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz nem tudok időpontot kérni,mert a héten műtenek, sajnos. Viszont kíváncsiságból fogtam a vizeletemből is, amiben nagy fehér csomószerű valamik úsznak.Van amikor több, van amikor kevesebb. Most akkor húgyúti fertőzésre gondoljak, vagy gombára?Nagyon tanácstalan vagyok. Van valami módszer amivel házilag egy kicsit enyhíteni tudom a tüneteket míg nem jutok el orvoshoz?És mi alapján állítja fel ilyenkor az orvos a diagnózist?
2021. máj. 17. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Probald ki a Betainde kupot.

Egyebkent kell a Canestennek kb 4 nap hogy hasson. Par hete nem is nagyon viszketett es en is ezt vettem de nekem hatott is 4-5 nap mulva elmult.

2021. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Szexeltél mostanában?

Ha igen olyannal akivel eddig is?

Ha igen, buztos hogy ő nem lépett félre?

Gumit használtál?

Volt orál?

2021. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos,én már több mint egy hete kínlódom vele, és nem hogy jobb lenne,hanem rosszabb.
2021. máj. 17. 18:13
 4/14 anonim ***** válasza:

Folyás van?

Milyen színű? Állagú? Szagú? Mennyisége?

2021. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Van a drogériába teszt ami megmondja gomba vagy bv.


Teafaolajnak olvass utána hüvelybe

2021. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy hete feküdtem le a párommal. És vele vagyok már két éve. 1000% hogy nem lép félre. Gumit nem használtunk. Orál volt.
2021. máj. 17. 18:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Folyásom abszolút nincsen. A viszketésen kívül más tünetem nincs, ebből kifolyólag meg a rossz közérzet.
2021. máj. 17. 18:16
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy teafa olajat hasznalj ra!!!!
2021. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
8és miért ne?
2021. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el.

2021. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!