Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló tabletta mellet...

Fogamzásgátló tabletta mellet lehet inni feherjeport?

Figyelt kérdés

Pure Gold proteinporjaira gondolok.

Illetve lenne még egy kérdésem:

Fogamzásgátlót szedek 2018 óta, és 55kilo körül voltam anno, és most 60-62 körül vagyok, én úgy gondolom hogy a fogamzásgátlótól híztam meg egy picit. Fenekemre, combomra és egy ici picit a pocakomra híztam, bár a poci az mostanában vettem észre. Kérdésem az lenne, hogy lehet fogyni fogamzásgátló mellett ugye? KB már 1 hónapja dietazom és edzem (húsvét után kezdem, kardiozom nagyrészt és ugrálókötél) néha sajnos vannak csaló napok, amikor becsuszik ez az, de abból is mértékkel, ha már becsuszik. De nem nagyon vettem észre fogyast, a testemen, viszont a mérleg már kevesebbet mutat. Tudna esetleg ebben valaki segíteni? Tapasztalatok?



2021. máj. 17. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá de kötve hiszem, hogy ez probléma lenne. Kérdezz meg egy orvost.
2021. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!