Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mensi előjele?

Ez lehet mensi előjele?

Figyelt kérdés
KB. Egy Hónapja minden nap sárga foltot látok a bugyiban, és az lenne a kérdésem, hogy ez lehet-e mensi előjele?
2021. máj. 17. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertozes lesz. Hany eves vagy?
2021. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sarga? Az inkabb valami fertozesre utal.

Nincs viszketes, fajdalom, egyeb furcsasag?

2021. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, más nincsen. 13 vagyok, még nem menstruálok.
2021. máj. 17. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a folyás. Vegyél napi használatra tisztasági betétet. Anyukáddal erről tudsz beszelgetni vagy egy idosebb lánnyal?
2021. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen , ez folyás . És az előjele ,igen. Nekem első menzeszem előtt már jó fél évvel elkezdődöt az ú.n. fehérfolyás. Nemsokára megjön a menstruációd , nem kell megijedni. Beszélj erről anyukáddal , vagy egy felnőttel, akivel tudsz.
2021. máj. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez nagyobb eséllyel előjel, mint fertőzés? Az megnyugtato lenne :)
2021. máj. 18. 06:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom. Minden nonek van folyasa, es igen, a mensi elojele, de nem sargas szinu tudtommal. Legalabbis nekem nem volt az anno, es most sem az, viszont amikor elkaptam valami fertozest, akkor sarga volt.

Bar nem vagyunk egyformak, lehet akar ez is normalis, ha nincs mas tuneted.

2021. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!