Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ügyfélkapun keresztül lehet...

Ügyfélkapun keresztül lehet szakrendelésre időpontot kérni? Ha igen, melyik menüpontok alatt?

Figyelt kérdés
Felfázás

2021. máj. 19. 03:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Telefont nem veszik fel, személyesen nem lehet, körzeti szintén nemveszi fel, magánorvos nem kezel ki.
2021. máj. 19. 03:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet. Alapeset telefon. E-mail csak ott, ahol lehetőséget adnak rá.

A szakrendeléseken többnyire meg van adva, mikor lehet hívni őket. Nem lehet, hogy nem akkor hívtad?

Körzeti nálam volt, hogy gyakran foglalt volt, olyankor folyamatosan érdemes hívni, elcsípni, amikor leteszik.

2021. máj. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megadott időpontban hívom ha végre nem foglalt és kicseng, simán bontják a vonalat. Ezt úgy állandóan.

Körzeti ia vagy foglalt vagy nem veszi fel.

E mailen sem szakrendelésen, sem körzetinél nem lehet.

2021. máj. 19. 04:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenhol lehet emailt írni.

De egyébként az SZTK-hoz oda tudsz menni,a portán személyesen próbálj meg időpontot kérni,ha más tüneted nincs.

Ügyfélkapun nem lehet.

2021. máj. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok,ha így is reménytelen,személyesen ügyelet,gyógyszert lehet írnak fel.

Olyan nincs,hogy ennyire elérhetetlenek mindenhol.

2021. máj. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet ügyfélkapun időpontot foglalni, de van sok szakrendelő, ahol működik online foglalási rendszer és taj számmal lehet időpontot foglalni. Tudom, nagyon irritáló mostanában ez, a korona előtt is már snassz volt nekik felvenni a telefont, na de azóta... egyenesen kikérik maguknak, hogy léteznek betegek. Nálunk legalább a háziorvos visszahív, meg e-mail-re is válaszol, de tudom hogy az ilyen nagyon ritka sajnos. A legabszurdabb, ha a háziorvoshoz is időpontra kell menni... Kb. mintha a mentőt előre kihívnád magadhoz a két hét múlva esedékes balesetedhez.
2021. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen 6# ezt érzem én is.


Nincs ellátás, aztán mindenből szépen kialakulnak a krónikus betegségek, aztán a halál. Kb.

2021. máj. 19. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!