Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túlsúlyos, telt idősebb nők...

A túlsúlyos, telt idősebb nők zöme miért pénztáros ülő munkát végez? 24/F

Figyelt kérdés
Auchanban, Tescoban szinte 90%-ban túlsúlyos, telt, idősebb asszonyok a pénztárosok. Gondolom sokuknak van valami betegsége, ami miatt túlsúlyosak. Szerintem nekik olyan munkát kéne végezniük, ahol tudnak mozogni. Nagyon sajnálom őket. Hogyan lehetne változtatni a mozgásszegény életükön? Nekem amúgy is a telt, túlsúlyos lányok az ideáljaim, tehát ilyen barátnőt szeretnék. De most nem ez a lényeg.

2021. máj. 21. 10:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 A kérdező kommentje:

Nos hát ez érdekes volt. Találtam 1 túlsúlyos, telt tőlem fiatalabb pénztáros lányt az egyik nagy áruházban. Amikor bementem hozzá épp nem dolgozott, de a munkatársa megadta az elérhetőségét. Pénteken Felhívtam. Majdnem 3 percig beszélgettünk. 18 éves a lány és ugyanabban a városban lakik, ahol én. De itt jön a rossz: azt mondta, hogy barátja van és nem érti, hogy nekem a munkatársa (akitől megtudtam a nevét és a számát) miért mondta azt róla, hogy szingli. Meg volt hatódva és illetődve mert nagyon cuki és visszahúzódó hangon beszélt. A végén mondtam neki, hogy hátha lesz valamikor esélyem és nagyon reménykedem benne erre ő ezt mondta: "nagyon aranyos vagy, nem ígérek semmit"



Mostantól mitévő legyek? Nekem tényleg nagyon tetszik ez a lány és együtt akarok vele lenni. Mit tudok tenni ennek érdekében?

2021. dec. 19. 13:20
 42/108 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle? 😂
2021. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot. És kérlek ne nevessetek ki mert haláli komolyan gondolom. Szóval hogyan tovább?
2021. dec. 19. 17:26
 44/108 anonim ***** válasza:
Semmit, ha van párja, akkor hagyd békén. Attól, hogy te akarod, ő még nem akar.
2021. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/108 A kérdező kommentje:
De nem biztos, hogy van párja fogd már fel. Na segítsetek
2021. dec. 20. 21:59
 46/108 A kérdező kommentje:
Tegnap délután megtaláltam Facebookon és bejelöltem és este pedig vissza is igazolt. A profilján semmiféle nyomát nem látom annak, hogy barátja lenne. Nos hogyan tovább??? Mitévő legyek???
2021. dec. 22. 17:05
 47/108 anonim ***** válasza:

Szerintem elöbb kezdtek dolgozni és alatta híztakel.

És ha ők sem csinálnák akkir végül nem maradna aki ülőmunkát végez,mert mindenki menne kapálni hogy egészséges kegyen.

2021. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 A kérdező kommentje:
Ez lehet. De már más a kérdés. Olvasd el a #41 #43 #45 és #46 kommentjeimet. Találtam 1 telt pénztáros lányt aki nagyon bejön és össze szeretnék vele jönni. Hogyan kezdeményezzek nála az ismert előzmények után?
2021. dec. 22. 17:17
 49/108 anonim ***** válasza:
Hívd randira
2021. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:
Na és hogyan? És hol azaz milyen formában? És mit mondjak neki?
2021. dec. 23. 09:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!