Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túlsúlyos, telt idősebb nők...

A túlsúlyos, telt idősebb nők zöme miért pénztáros ülő munkát végez? 24/F

Figyelt kérdés
Auchanban, Tescoban szinte 90%-ban túlsúlyos, telt, idősebb asszonyok a pénztárosok. Gondolom sokuknak van valami betegsége, ami miatt túlsúlyosak. Szerintem nekik olyan munkát kéne végezniük, ahol tudnak mozogni. Nagyon sajnálom őket. Hogyan lehetne változtatni a mozgásszegény életükön? Nekem amúgy is a telt, túlsúlyos lányok az ideáljaim, tehát ilyen barátnőt szeretnék. De most nem ez a lényeg.

2021. máj. 21. 10:55
 61/108 A kérdező kommentje:
De mi az hogy hagyjam békén úristen minek nézel te engem... szerinted mit csinálok amivel nem hagyom? Nem tudsz semmit de azért kombinálsz
2021. dec. 31. 12:57
 62/108 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, mert szegények nehezen állnak hosszú távon, pl. pultban. Gondolj a lábak terhelésére.
2022. jan. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:
#62 már más a téma. Arra válaszoljatok
2022. jan. 5. 11:18
 64/108 anonim ***** válasza:
Tescoban dolgozom és mindenki a legjobban rühelli a pénztárt, ha lehet mindenki menekül és inkább hátul dolgozik nem a pénztárban akkor sem ha ott ülni kell/lehet. Az ott ülő túlsúlyos nők sokkal szívesebben pakolnának hátul elhiheted.
2022. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 A kérdező kommentje:
Elhiszem. De már más a kérdés
2022. jan. 6. 21:08
 66/108 anonim ***** válasza:
Ez a van barátom lekoptató duma sajnos idővel távoltartó erejét vesztette. Atzol hogy egy csaj ezt írja,még bőven kuratja magát a félvarossal....csak épp te is offos vagy.
2022. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 A kérdező kommentje:
Na mitévő legyek???
2022. jan. 8. 17:05
 68/108 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a baj?


A kövér pénztárosok vagy hogy nincs csajod?

2022. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 anonim ***** válasza:
Én sem értem most már a szitut. A kérdező most szegény molett pénztárosokat sajnálja a testalkatuk miatt vagy inkább az a baj, hogy azok a csöcsösfaros menyecskék kábé rá se hederítenek? :)
2022. jan. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 A kérdező kommentje:
Most már a 2. a gond. Komoly párkapcsolat céljából akarok összejönni 1 ilyen túlsúlyos, telt, molett lánnyal.
2022. jan. 9. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!