Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt mellfájás?

Menstruáció előtt mellfájás?

Figyelt kérdés

Holnap/holnapután fog megjönni, a mellem néhány napja szokásosan fájdogál, de mára elkezdett a mellbimbóm is fájni amit szerintem eddig még nem tapasztaltam.

Rendszeresen van szex a párommal, 5 éve fogamzásgátlót szedek. Normális a mellbimbó érzékenység? Voltam felfázva az elmúlt hetekben, ott szedtem gyógyszert is, de szex nem volt értelemszerűen.

Múlthéten kaptam meg az első oltást is, nem tudom köze lehet e valamihez. Babát nem szeretnénk ebben a helyzetben még, ezért remélem csak valami új mensi előtti tünet lesz ez. Szerintetek? Persze holnap meg holnapután majd kiderül, de kicsit ideges vagyok.


2021. máj. 21. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A PMS tünetek nem mindegy ugyanolyanok. Nekem van olyan hónap, hogy egyáltalán nem fáj előtte a mellem, máskor nagyon. Van, hogy egy napig nagyon szédülök előtte, máskor nem. Szerintem csak PMS. Nekem a bimbóm pl mindig fáj.
2021. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem mindig* ugyanolyanok
2021. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!