Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez méhnyakrák műtét...

Normális ez méhnyakrák műtét után?

Figyelt kérdés
Anyukámnak 3 éve diagnosztizálták a rákot és tavaly meg is műtötték. Sajnos a méhét el kellett távolítani, de kemóra hálisten nem volt szükség. Viszont azóta nagyon fáradékony és messze nincs annyi energiája, fájdalmai hálisten nincsenek túl gyakran. Ez örökre így fog maradni, vagy pár év múlva azért energikusabb lesz? 18F

2021. máj. 21. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez neki ilyen idegi-lelki alapú stressz? Mármint, úgyértem, hogy lehet, hogy esetleg úgy érzi, hogy ő már "nem annyira nő többé", meg hogy érzi is fizikailag is, helyileg is a méhének a helyét; hogy ott most "üres , onnan most hiányzik valami. Amúgy én nem értek hozzá, lehetséges, hogy a rák nagyon megterhelte a szervezetét; és akkor több év is kell, hogy regenerálódjon. Főleg most ilyen covid-időszak volt, akkoris lehet, hogy közben még pl többet stresszelt; tehát amúgy szerintem talán rendbe fog jönni. Még annyi, hogy pl esetleg egyen pl több gyümit, igyon több multivitaminos üdítőt, mert a vitaminok még pl feltöltik a szervezetét, energiát tudnak neki adni. De tehát én Nem értek hozzá.
2021. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezőnek nekem hsilem van voktmár kisebb mutetem hurok kimetszes modt jon majd meg az eredmeny anyi a kerdesem h anyukadnak hsil e volt?
2022. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!