Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális vagy gond lenne?

Normális vagy gond lenne?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 hetes terhes vagyok és a tegnapi napon a doktornőm levette a méhnyakrák szűréshez a kenetet. Tavaly októberben volt levéve utoljára, szóltam neki októberben de akkor mondott valamit hogy miért nem veszi le. Valami olyasmit hogy évente kell és ráér még. Maga a levétel nem fájt csak az eljárás egy része, tehát iszonyat magasan van a méhszájam és kétféle kacsával próbálkozott mire sikerült, ez a kacsával való munka volt iszonyat kellemetlen. Mutatta az orvosom hogy picit véres lett a mintavételes pálcika de ugye ez előfordulhat, viszont még ma is nagyon minimálisan van barna maszat éa alhasi nyomó érzés. Elképzelhető hogy emiatt van ez a nyomás mert megpiszkált odalent mindent? Nem állandó jellegű, pihenésre elmúlik.

2019. dec. 12. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a vizsgálattól lehet szerintem, el fog múlni de ha 2 nap múlva is barnázol én megnézetném.

Egyébként hogy vagy? :)

28hkm

2019. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom mi számít jónak. Az utóbbi időben eléggé fájdalmas sétálnom mivel a baba mindig koponyafekvésű plusz ugye a tágulás miatt folyamatosan fáj a szeméremízületem. Nagyon kellemetlen, hanyatt aludni nem tudok de ezektől független jól vagyok. Te hogy vagy? :)
2019. dec. 12. 11:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én jól vagyok köszönöm, 3. baba lesz, de mindig van valami kis tünetem ami miatt izgulok.

Mikorra vagy kiírva és hol fogsz szülni?

Mikor mész a 3. trimeszteri uh-ra?

2019. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tőlem tegnap vettek mintát, 36. hétben járunk, nem véreztem, de egész nap alig bírtam menni. Kellemetlen volt utána és alhasi fájdalmam volt. Pedig mikor levette nem fájt, csak utána. Mára elmúlt, de szerintem nálad sincs baj.
2019. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!