Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjön, szerintetek melyik...

Ha megjön, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

1. Érzed ha megjön, fáj is de nem halálosan.


2. Nem érzel semmit, meglepetésszerűen jön.


Ha csak ez a 2 opció létezik, te melyiket választanád? (Tisztában vagyok vele, hogy nem csak ez a 2 verzió létezik, de most ez érdekelne engem, ki mit választana?)



2021. máj. 24. 11:52
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
47 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Mióta lehet választani??
2021. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez egy elméleti kérdés. :)

Ha választhatnál, melyik lenne?

2021. máj. 24. 11:56
 3/12 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted melyik verzió jobb?
2021. máj. 24. 11:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2. verzió van.

1-est választanám.

2021. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt mind a kettő, szintén egyetértek az előzővel hogy az első jobb. 12-13 évesen volt, hogy ültem órán, teljesen átáztam és persze nem is éreztem semmit. Hiába volt nálam tampon, ha azt se tudtam, hogy megjön.

Mostanság sokkal jobban “örülök” ha kicsit érzem, felkészülhetek és nem történik ilyen baleset.

2021. máj. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a második verzió van és semmi pénzért nem vállalnám az egyest. Engem a koncentrálásban a kicsi fájdalom is tud zavarni; nem azért, mert meghalok, hanem mert idegesít. Így vagyok a fejfájással is: nem akarok meghalni, de zavar, hogy néha belenyilall.
2021. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 nálam is pont ugyanez. Ezért is merült fel a kérdésem. Bár viszonylag szabályos nekem, de most pl 3 nappal előbb volt, és csak egy nagyon nagyon halvány megérzésem volt, hogy talán most nem csak egy nappal előtte kellene betenni betétet (alapvetően ha nem pont aznapra jön, akkor max késni szokott), de nem hallgattam rá és bumm. (Ráadásul nekem nem fokozatos, ha megjön, akkor aztán az megjön rendesen, szerencsére itthon vagyok most.) És ez indította el a kérdést is, mert én ilyenkor azt kívánom, bár éreznék valamit. (Nem arra gondolok amikor már a halálán van valaki, de szerintem érthető, mire gondolok.)
2021. máj. 24. 12:15
 8/12 anonim ***** válasza:
32%

sztem a 2. hála a jó égnek már vagy 3 éve totál nem érzek fájdalmakat. se az elején se alatta stb.


korábban állandó fájdalmaim voltak, valami borzalmas volt. volt h tápénzre kellett mennem, volt h a főnök küldött haza csak ez miattt, mert látszott h mennyire szenvedek. pedig próbáltam elrejteni stb.


végre nem fáj s dolgozhatok, sportolhatok.

2021. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos egyáltalán nem fájt soha, de én nagyon örülnék annak, ha végre nekem is fájna.
2021. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
31%
Nekem általában előtte egy nappal görcsöl a hasam, és ezért számítok rá hogy köv.nap fog megjönni
2021. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!