Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előző mensim óta folyamatosan...

Előző mensim óta folyamatosan szurkál (egy pontban), fájdogál, görcsöl az alhasam jobb oldalt, néha mindjárt megjön görcsöm is van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl petefészek ciszta vagy gyulladás. Menj el a nőgyógyászhoz, ő tudni fogja az okát és a gyógymódot is!
2013. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy petefészek ciszta nekem is igy kezdődött csak bal oldalt.
2013. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És az "veszélyes"? Mikor ajánlatos orvoshoz menni vele?

Köszönöm a válaszaitokat!

2013. márc. 2. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ciszta és nagy, akkor lehet veszélyes is -megcsavarodhat, ennek mentő-azonnali műtét a következménye. Ha nem ciszta, hanem gyulladás, akkor is lehet veszélyes - okozhat pl elzáródást, emiatt meddőséget, ha nincs kikezelve. Ezeken kívül meg lehet még kismillió más dolog miatt is. Hétfőn elbattyognék a helyedben a nőgyógyászhoz.
2013. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok mindenképpen mielőbb menj el nőgyógyászhoz. majd írd meg mit mondott a doki. lehet nem p.ciszta csak gyulladás ne ijedj meg ez nagyon fontos.
2013. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
voltál orvosnál, és ha igen akkor mit mondtak??? mert nekem is ilyen tünetem van :(
2013. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál, egyik petefészkemen van egy nagy ciszta de nem azon az oldalon érzem a szurkálást (amúgy látod már február óta tart nálam) hanem a másik oldalon. Ott ilyen "túlérett" tüszők vannak és duzzadt a petefészek, pedig épp most menstruálok.. Nem tudja a doktornő mitől lehet, írt fel fogamzásgátlót meg még valami gyógyszereket és egy hónap múlva menjek vissza. Te mész dokihoz?
2013. máj. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!