Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok kényelmes betéteke...

Ajánlanátok kényelmes betéteket amik tényleg kényelmesek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Felnőtt vagyok igaz, de eddig olyan kényelmetlen betétekkel is találkoztam már közben volt pár kényelmes is mint a Naturella, másik meg valami Always volt és nekem valahogy kényelmetlen, kemény (eskü valahogy kemény volt bárhogy igazítottam..stb. viszont ez a naturella tökre kényelmes, vastag szóval átázás még nem volt ennél, szárnyas is és kényelmes benne ülni ami fontos. Szóval ajánlanátok olyan betéteke csajok amik nektek is beváltak és kényelmes, biztos nem ázik át stb? Ja és persze ne legyen illatos, vagyis parfüm mentes. Meg ami nem okozott nektek viszketést, kellemetlenséget stb. Köszönöm!



2021. máj. 24. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint márkával légyszi.
2021. máj. 24. 21:15
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.-_-

Várok még azért válaszokat.

pedig szerintem normálisan kérdeztem.

2021. máj. 24. 21:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem csak az Allways vált be, az éjszakai szárnyas, mert elég erős a vérzésem és mellé még tampont is kell használnom az első 3-4 napban.

Szerintem kényelmes.

2021. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lila always platinum. Vagy még talán a rózsaszín sensitive.
2021. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Rózsaszín always sensitive
2021. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Always rózsaszín,libresse.
2021. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naturella classic maxi nagyon jó puha és kényelmes.
2021. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!