Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmaradt menstruáció, pecsétel...

Elmaradt menstruáció, pecsételő vérzés, negatív teszt, mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire számíthat rendszertelennek a ciklusom, de kb 33-35 naposak. (2 ciklussal ezelőtt 45 napra jött meg, azelőtt volt hogy 37, de volt már 32 napos is többször. Most vagyok a 40. napomon. Múlthét hétfő környékén kellett volna megjönnie, de ehelyett kedden és szerdán volt rózsaszínes folyásom (mint mielőtt megjön) semmi pms tünettel és azóta se jelentkező mensivel. Tesztet csináltam, negatív lett. Óvszerrel védekezünk mindig. Stressz okozhatja esetleg az ilyen hosszú kimaradást? (Pl az onlineról való átállás rendes oktatásba nagyon stresszelt) A folyásból kiindulva esetleg inkább hormonzavar, vagy késői ovu lehet? Nőgyógyászhoz a jövő hónapban tudok csak menni. Minden személyes tapasztalatot meghallgatnék. Trollok kíméljenek.

2021. máj. 24. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Okozhatja a stressz persze, a hormonjaidat nem ártana megnézetni majd. Szerintem egyszerűen csak késik, az megelőző 45 napos ciklusból ítélve pár nap múlva meg fog jönni.
2021. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen

Vagy kesobb is kene teszt

Oltast nem kaptal?

2021. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még fiatal vagy, ilyenkor még teljesen normális. Nem minden ciklus ugyanolyan, majd a következő pontosabb lesz.
2021. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Orvos és vizsgálatok nélkül nem fogsz sok választ kapni.


Sok dolog okozhatja, jelezhet egy nagyon komoly betegséget is. Szóval én mindenképp kivizsgáltatnám és minél előbb, de azért nem kell megijedni az soha sem segít. Viszont ne tologasd a vizsgálatot, amint lehet menj el.

2021. máj. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
4-es vagyok am az is lehet, hogy csak simán késik és semmi gáz az egész.
2021. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!