Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kidörzsöltem a hüvely falát,ha...

Kidörzsöltem a hüvely falát,ha pisilek ég. Valami gyors módszer,tanács..köszönöm?

Figyelt kérdés
2021. máj. 25. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Mivel dörzsölted ki?

Nyálkahártyára nem igazán javallott olyan kenőcs, amit amúgy sima bőrfelületen használnak horzsolás kezelésére.

Menj orvoshoz!

2021. máj. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fokozottan ügyelj a tisztaságra.

Mást nem igazán lehet csinálni. Idő kell amíg gyógyul, a tiszta környezet segít ebben.

2021. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezés közben dörzsölődött ki? Nekem sajnos erre azt mondta a doki, hogy ki kell várni, hogy elmúljon.
2021. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1#2 Eddig is köszönöm,,,,,,,,,,,,,,,
2021. máj. 25. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem tudsz mást kezdeni vele azon kívül, hogy még jobban ügyelsz a higiéniára és pár napig kerülöd a szexet. Tapasztalat :(

Ha nem javul, doki.

2021. máj. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de nem értem.


Ha pisilsz, az hogy ér a hüvelyedhez??


Ugye nem hiszed azt te is, hogy a hüvelyből pisilsz?


(nem hiszitek el, hogy hány lány/nő hiszi ezt....)


Maximum a hüvelybemenethez folyhat oda. De be a hüvelybe.. Azt nem tudom elképzelni...

2021. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Köszönjük, Emese!

A hüvelybemenetet nem csípheti? Rajtad kívül mindenki tudott a kérdésre válaszolni, nyilván mindenkinek leesett, mire gondol a kérdező, még ha valóban hüvelyfalat is írt.

2021. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkabb felfazas lesz, mert ha pisilsz, az faj, plusz gondolom a huvelyed is faj. Nalam legalabbis igy volt, felfaztam es ulni se tudtam kb, ugy fajt az egesz terulet.

Szex utan siman jelentkezhet, ha hajlamos vagy ra, olyankor keverednek a bacik rendesen.

Megprobalhatsz 1-2 dolgot, mint pl a d-mannoz por, tozegafonya kapszula es kozben huvelyflora helyreallito kup. Ha nem segit maximum 1 heten belul, akkor orvos.

2021. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm,és sok sok puszi..

Remélem pár nap és helyre jön.

És a szextől lett olyan, amilyen..

2021. máj. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!