Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha félek?

Mit tegyek ha félek?

Figyelt kérdés
Rettegek hogy daganat van a mellemben, egyszer csak fogdostam és megéreztem. Azóta fáj is. Nagyon félek hogy valami rákos daganat és meghalok. Orvoshoz félek menni

2021. máj. 26. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj orvoshoz, még ha félsz is!
2021. máj. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Én pasi vagyok de a rákos daganatok szerintem ritkán fájnak. Ellenvélemény?
2021. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz ha elmész orvoshoz.

Nem csinál semmit csak meg vizsgal és ha ő is úgy gondolja hogy bak van akkor el rendeli a további vizsgálatokat hogy meg tudja felleg baj van e.

Ha még úgy gondolja nincs gond akkor még nyugtat hogy semmi okod felni .

2021. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy félsz orvoshoz menni? Bexarok komolyan az ilyen mentalitástól. Akkor minek írkálsz ki ide kérdéseket? És ha daganat? Meghalsz akkor, de legalább nem voltál orvosnál, haha. Nem jobb elmenni, megtudni mi a baj, és ha baj van, akkor kezelni? Hogy talán mondjuk ha baj van, akkor élhess még pár évtizedet pár év helyett?

Ne rinyálj, menj orvoshoz.

2021. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ez nem feltétlenül daganat, illetve ha az is egyáltalán nem biztos, hogy rosszindulatú, lehet ciszta, vagy csak csomó a mell állományában.

A háziorvosoddal beszéld meg, ad mammográfiára beutalót.

2021. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félsz jobban, az orvostól, vagy a haláltól?

Rosszindulatú vagy áttétes daganat elég csúnya véget érhet. De ha időben kezdik a kezelést, simán meggyógyulhatsz. (Ha rák egyáltalán.)

2021. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!