Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban barnás foltok/folyás féle?

Figyelt kérdés

Minden évben járok orvoshoz, menstruació után újra elmegyek.

Ez kb . a harmadik hónap amikor észre vettem, hogy menstruacio előtt pár nappal barnás folyásom van fehérneműn vagy WC papíron és nagyon zavar..

Eddig ilyen nem volt.. valaki volt hasonló helyzetben? Olvastam lehet hormonális is.


Tavaly voltam dokinál akkor nem volt gond. Nemi életem nem volt már 2 és fel éve..



2021. máj. 27. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális is, de okozhatja progeszteronhiány is.
2021. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia! Úgy tudom, ha menstruacio elott 1-2 napig van barna folyas, akkor az nem jelent problémát
2021. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hónapja kezdődött, előttem nem volt ilyen gondom. Két orvosnál is voltam, egyik sem foglalkozott vele. Közben férjhez mentem, babát szeretnénk, de nem esem teherbe. Nem tudom van-e összefüggés.
2021. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó, én is hónapra pontosan ugyanígy vagyo mint te! Mensi elott 1 héttel kezdődik a barna folyas és nem jön a baba lassan egy éve. Épp most gomdolkodom a palástfű tea kipróbálásán. Te használtál már valamit?
2021. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ittam cickafark és palástfű teát, szedek vitaminokat, eddig semmi :(
2021. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

En próbáltam már malnalevel teat, azota barnázok így. Erre kaptam utrogestan huvelykapszulat de úgy sem sikerül sajnos. Nogyogyasz szerint minden rendben, Meddőségi központban csinaltattunk nagy labort és mindkettonknek jók az értékei, kezelest egyenlore nem szeretnék. Szerintem a nogyogyaszt megkerem, hogy csináljunk egy closty hónapot, hátha az segít.

Pont egy éve volt egy missed abom egyébként...

2021. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!