Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetek terhes? Ezek a tünetei...

Lehetek terhes? Ezek a tüneteim: gyakori hányinger, mell érzékenység, erősödő folyás, gyakori pisilés, alhasi szúró fájdalom és a menstruációhoz hasonló görcsök, fáradékonyabbank és ingerlékenyebbnek érzem magam a napokban.

Figyelt kérdés
egnap csináltam tesztet de negatív lett. Ugyan a menstruációmig van még egy hét és azt olvastam ha már késik onnantól érdemes csinálni. A párommal megszakítással védekeztünk ami ugye nem a legbiztonságosabb. Lehetek terhes? Csináljak később még egy tesztet vagy nem érdemes? (22 éves lány)
2015. máj. 8. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább pms lesz. Mikor már ennyi jele van a terhességnek, azt a teszt is kimutatja. ( A hcg nevű hormon okozza a pozitív tesztet is, meg a tüneteket is.)
2015. máj. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olvastam róla. Ezt azért nem tartom valószínűnek mert a menstruációm előtt semmilyen tüneteim nincsenek.
2015. máj. 8. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább húgyúti fertőzés lesz. Menj urológushoz mihamarabb, mert ha felmászik a vesédbe, szülésért fogsz könyörögni. (Volt mindkettő, a szülés kevésbé fájt.)
2015. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gépek. Nekem sincs az esetek 90%-ban pms tünetem. 10%-ban meg van. Volt, hogy be is dőltem neki, mégsem lett baba belőle. De türelem egy hét és kiderülnek a dolgok.
2015. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!