Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elotti napokban,...

Menstruacio elotti napokban, elso eggyuttlet utan barnas folyas milehet? Lehetek terhes ha nem vedekeztunk de nem ment el bennem? Nemereztem hogy elment volna.

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Én sem érzem, mikor megy el bennem a párom, mégis van 2 gyerekem.

Legközelebb védekezzetek!!!


Ez volt az első alkalmad? Akkor valószínűleg vér.

2017. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen elso alkalom volt, de igyis lehetek terhes elsore? Fogunk vedekezni legkozelebb..
2017. aug. 21. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Azóta megjött? Hány nap telt el?

Egyébként kicsi rá az esély, de lehetséges.

2017. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk egyutt,es ma volt ez a barna folyas, csak nemtudom hogy most mege jott vagy ez normalis hogy egyuttlet utan masnap ilyen folyas van..
2017. aug. 21. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért mondhatta volna, hogy beléd élvezett vagy sem. Mert ha igen, akkor még el tudsz menni esemény utánit venni. Többet ne csináljatok ilyet.
2017. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem vagy terhes, legalabbis meg lehetetlen megallapitani! A terhesseg csak 2 het mulva mutathato ki. Ilyenkor meg nincsenek "ttunetek". Sztem ez csak a szex miatt volt. Ne aggodj, de azert ovatosan. Olvasgass itt a neten :)
2017. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2017. aug. 23. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!