Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás menstruáció után?

Barna folyás menstruáció után?

Figyelt kérdés
5 napig normális menstruációm volt. Általában 5 nap után még 2 napig enyhe barna folyás szokott lenni, de most ez már 5 napja tart. Nagyon minimális, elég egy tisztasági betét. Egyéb más tünetem nincsen, teljesen szagtalan. Volt már valakinek hasonló tünete? Hétfőn hívom az orvost ez ügyben. Eddig vártam hátha elmúlik, de nem így történt.
2021. máj. 28. 23:47
 1/1 anonim válasza:

Szia! Igen, az teljesen normális ha a vér barnás a menstruációkor (a menstruáció elején vagy a végén szokott ilyen lenni).

Valóban kissé sokat tart, de ennek rengeteg oka lehet, ha pl új gyógyszert kezdtél szedni vagy stresszelt vagy. Az orvosók álltalában ajánlják, hogy a személy figyelje meg ezeket a változásokat 3 hónapon keresztül. Ha folyamatosan előfordul akkor kell tesztekre menni majd.

Nekem előfordult teenager koromban, hogy kb 15 napon keresztül menstruáltam. Igen, eléggé kellemetlen volt:( Az orvos utasítására kivártam a 3 hónapot, mivel semmi sem változott készítettünk analiziseket. Valami problémám volt a hormonjaimmal (nem emlékszem már pontosan, hogy mi) de szedtem gyógyszert, hogy szabályozzam és

nagyon könnyen helyrejött;

én azt ajánlom, hogy várj még, főleg ha nincsenek fájdalmaid vagy valami. Lehet csak a stressz ütött ki.

Egészséget!;)

2021. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!