Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna, puding szerű folyás...

Barna, puding szerű folyás mitől lehet?

Figyelt kérdés

Bocsi az undorító részletekért,de ilyenem még sosem volt. Pár nap késéssel "jött meg" (PCOS,IR.),de ez nem is gond,sosem pontos,de a majd 1 év alatt sikerült 17kg-ot fogynom,így kezd beállni 28-34 napra...Az előző 50-70naposhoz képest ez már istenes. Na de ez most mellékes. A lényeg hogy nekem sosem tartott 3 napnál tovább a mensim és maximum az utolsó napon volt sötétbarna a színe. Most a 2.napon vagyok,amikor a legerősebb kellene hogy legyen,de konkrétan ragadós,nyúlós barna krém jön belőlem. Egy csepp piros nem volt és kb mint egy sűrű puding olyan. Átázni sem tudnék,olyannyira nem folyékony. Ez most normális? Vagy menjek dokihoz?

Segítsetek kérlek,mert nagyon idegesít.



2021. máj. 27. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet normális. Nem kell egyből pánikba esni. Más "rossz" tüneted van?
2021. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak szédelgek kicsit,de inkább imbolygásnak mondanám és a frontra fognám. Mert arra nagyon érzékeny vagyok. De szédelegni csak a mensit megelőző napokban szoktam, ahogy megjön mint akit elvágtak megszűnik. Szóval 50-50
2021. máj. 27. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!