Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első sex után fontos...

Az első sex után fontos elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
mármint ugy értem hogy h anyum még nem tud róla(még egy kis ideig nem is szeretném hogy megtudja) és nem szeretnék még elmenni,nagyon fontos lenne?
2008. dec. 7. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején nem mentem el azonnal,de ha rendszeres nemi életet kivànsz ezek utàn élni,akkor természetesen a közeljövöben hasznos ha meglàtogatsz egy nögyogyàszt.

Akàr tabletta feliràsa miatt is,de az esetleges betegségek miatt is,ami hamar keletkezik,ha nem védekeztek,stb...

Anyukàdnak nem muszàly veled menni nögyogyàszatra,nélküle is kivizsgàlnak,persze nem mindegy hogy 12 éves vagy 15 éves leànyrol van-e szo.

Azt nem irtad:)

Jobbik esetben nem olyan fiatalka!

2008. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 vagyok:)..hát köszi..csak attol félek kicsit hogy ha rendeszeres is védekezünk nem lehet e baj...de gondolom tényleg nem mindenki megy el nőgyógyászhoz első alkalommal:)
2008. dec. 7. 17:16
 3/6 anonim válasza:
100%
Én sem mentem el. A véleményem ugyanaz, mint az első véleményezőé!
2008. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elmentem az első alkalom után, de teljesen felesleges volt. Sok újat nem tudott mondani az orvos. Kérdezte mivel védekeztünk megmondtam, aztán ennyi. Ja, meg méhnyakrák szűrést végzett, de azt később is meg tudja csinálni.
2008. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én elmentem.Tényleg nem modnott semmi újat..de megnyugtatott hogy semmi para.Sztem jo elmenni mer tudsz iratni tablettát ha szeretnél.És ha bármi fertőzésed van az kiderül.. ennyi (:
2008. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár jól lehet, én ffi vagyok, azért leírom a véleményem. Ha te és a barátod kellően felvilágosultak vagytok, tudjátok, hogy mi fán terem a biztonságos védekezés, akkor szerintem teljesen felesleges orvoshoz menni (legalább is egyenlőre). Van akinek semmi gondot sem okoz a fogamzás-gátló tabletta, de nagyon sok nőnek lesznek tőle hormonális problémái (szőrnövekedés, hízás, stb.). Az biztos, hogy a tabletta nagyon kényelmes megoldás (főleg nekünk ffiaknak), de szerintem az egyik legjobb, ha óvszert használtok egyébként pedig ügyeltek a higéniára. Ha a barátod szeret, akkor nem szabad hogy problémát okozzon neki az óvszer, idővel pedig simán hozzászokik és egyáltalán nem zavaró. Tapasztaljátok ki, hogy neki melyik a legkényelmesebb és hajrá! (Ha óvszer, akkor viszont nem szabad játszani a tűzzel, mielőtt a srác pénisze a hüvelyedbe kerül, fel kell húzni, nincs mese! - viszont ebben az esetben azért nem árt, ha mindig van nálad egy-egy db "esemény utáni" tabletta, korrigálni az esetleges "defektet").
2008. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!