Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kivetetem a méhem, megszűnn...

Ha kivetetem a méhem, megszűnnek a nőgyógyászati problémáim?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, gyerekkorom óta van hüvelygyulladásom. Szexelni sosem tudtam normálisan, mert fáj. Kezelt vagy 30 féle doki egyik sem tudott velem mit csinálni már az ég világon mindent kipróbáltam. Méhszájsebbel egyszer műtöttek, de most rá 6 évre megint kiújult és minden szex után vérzek. Én már vagy 15 éve viselem el a szenvedést meg a fájdalmat, bár szeretnék gyereket de ezt a lehetőséget el akarom vetni ha végre véget érnének a szenvedéseim. Már emiatt alakultak ki bennem traumák az évek során. Ezért nem tudom, hogy akinek kiveszik a méhét annak már nem lehetnek ilyen gondjai? Megszűnnek?

2021. máj. 31. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem, nem szűnnek meg. Attól, hogy a méhet kiveszik, a hüvely ugyanúgy megmarad és ha azzal van probléma, akkor továbbra is fenn fog állni.


A másik pedig, hogy ma Magyarországon nincs lehetőség arra, hogy kivetesd a méhed. Ahhoz különböző feltételeknek meg kell felelni, pl kell 3 gyereket szülni.

2021. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vetetheted ki az egészséges méhedet, elkötettni is csak 3 gyerek után lehet. Plusz nem a méhed okozza a hüvelygyulladást azt ki kéne vizsgáltatni rendesen (okozhatja valami irritáció/allergia is). Méhszájsebnél meg nem kéne "tövig" dugni a párod péniszét és durvulni sem.
2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ilyen fiatalon nem fogják kivenni és nem old meg semmit.

Ha már ennyi orvos látott javasolnak, hogy keress fel egy jó pszichológust is(főleg olyat aki szexuálpszichologiaval foglalkozik).

Gyanús, hogy ilyen hosszú ideje szenvedsz és a kezelések nem használnak emiatt inkább a lelki okokat kéne feltarni.

2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudod Magyarországon kivetetni a méhed hacsak nem szültél 3 gyereket vagy 40 éves elmúltal. De ettől nem fog megszűnni a probléma a hüvelyed ugyanúgy begyulladhat.
2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
13%
Komolyan, erre szerinted itt ki fog tudni normális választ adni???
2021. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
5. Mindenki rajtad kívül...
2021. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Na akkor tisztazzuk.

Se nalunk, se sehol mashol nem veszik ki az ember mehet keresre, ha egeszsegugyileg egyebkent nem indokolt. Hidd el, hogy tobbet artana, mint hasznalna,mert nem ennyire egyszeru, hogy kiveszik a mehed es akkor mar minden megoldodik.

Amit itt a tobbiek mondanak, bar erzek nemi fogalomzavart, az az elkotes, aminek a feltetele a 3 gyerek vagy betoltott 40. eletev, de akkor sem kipakolnak, hanem csak a petevezeteket elvarrjak, elkotik, petefeszek, meh marad szepen a helyen.

2021. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
30%

6.-nak.


Na igen, ciki vagy sem, nem vagyok sem orvos, sem egészségügyi szakjogász. :(

Az ÉN, Durva anyámat!

2021. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
8. Ehhez nem is kell annak lenned!
2021. máj. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Szia! 40-es nő vagyok, a húszas éveimben ugyanazon a kálvárián mentem keresztül, mint te. Ha írsz privátot, megpróbálok segíteni megoldani a problémát (nem ez a szakmám, nem akarok eladni semmit, csak tudom milyen poklot jársz, ha tudok, segítek.)
2021. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!