Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gaz ha nem nagyon szortelenite...

Gaz ha nem nagyon szortelenitem magam? Nem elek szexualis eletet, strandra se jarok gyakran. Jobban erzem magam igy sokkal. Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Te dolgod, senkinek nincs köze hozzá. Büdös ne legyél, a szőrösséggel nincs semmi baj. Divat lett beleszólni mások életébe, kinézetébe, de ez hülyeség, csak a kozmetikai iparnak jó.
2021. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Azt csinálsz, amit akarsz.
2021. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem gáz, én sem szoktam, csak alkalmakra. L.
2021. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Te tudod, neked hogyan kényelmes. Egyébként napi szinten én sem szőrtelenítek, noha van párom. Csak elfogadja, hogy ez egy természetes dolog, igen, a nőknél is. Nyilván dzsungelre nőni nem hagyok semmit.
2021. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha te igy erzed jol magad, de ha latjak, ugyis megbelyegeznek, mert ilyen vilagot elunk.Egyebkent vannak mar celebek kozott is nehanyan, akik felvallaljak, hogy szorosek pl; Madonna, vagy Madonna lanya Lourdes
2021. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Ne hidd, hogy megbélyegeznek. Ha kiírod egy ilyen helyre, itt igen, de a valóságban a többséget nem is érdekli. Csak szét kell nézni a strandon, vagy akár az utcán. Sok emberbe bele lehetne kötni, ha a hibákat keresnénk.
2021. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én sem szőrtelenítek. Rajtunk kívül pedig még sokan vannak így ezzel.
2021. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se foglalkozok ilyesmivel, úgyse látja senki.
2021. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom dehogy gáz, annak sem kellene szőrtelenítenie aki él szexuális életet, sokkal higiénikusabb is ha nem szőrtelenítesz. Ez egy tévhit, hogy higiénikusabb a szőrtelen bőrfelület. A sok béna pasi miatt szőrtelenít a legtöbb lány csak 😔
2021. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
9/9 hat en nem a pasik miatt szortelenitek 😅 engem zavar a szorzet 🤷🏽‍♀️ nekem hanyingerem lenne magamtol, ha szoros lenne a honom alja. A nemiszervemen hagyok valamennyit, ott nem zavar, de a honalj meg a lab nekem szortelen, mert nekem nem tetszik.
2021. jún. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!